Ünlü spiker EURO 2024’e damga vurdu

Dünya çapındaki ününü televizyon sunuculuğuyla kazanan Eva Murati, 25 Mayıs 1995’te Arnavutluk’un Elbasan şehrinde doğdu.

Murati’nin 15 yaşında başlayan kariyerinde pek çok farklı reklam filmi ve mankenlik performansı da bulunuyor.

İlk TV programı olan Antilope’yi 2013 yılında Agon Channel’da sundu. Daha sonra Miss Universe Arnavutluk ve VIP Zone programlarını Vizion Plus kanalında sunmaya başlayarak kariyer basamaklarını hızlı hızlı çıkmaya başladı.

Murati şu anda Tring Sport kanalında yayınlanan Studio UEFA Şampiyonlar Ligi ve Spor Haftası programlarını sunuyor.

Eva Murati şansını sinemada da denedi ve başarılı oldu. 2013 yılında The Outlaw’da ve 2017’de Ti mund të më quash Xhon filminde başrol oynadı.

Murati, Skanderbeg adlı televizyon dizisinde de rol aldı. Onun en son projesi ise çekimleri devam eden Familja Kuqezi adlı film oldu.

1.70 cm boy ve 55 kilo olan ikizler burcu olan sunucu, yakında 30 yaşına girmeye hazırlanıyor.

Eva Murati’nin, Instagram hesabının şu anda 909 bin takipçisi var ve bunların çoğu sanılanın aksine Arnavutlardan değil İngilizlerden oluşuyor.

Eva Murati’nin hayatının kırılma anı, 2016 yılında kazandığı Finding Miss Universe Arnavutluk yarışması oldu.

Murati’nin net kazancının yaklaşık 1 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

Murati, İnstagram başta olmak üzere sosyal medya hesaplarından ülkesi Arnavutluk’u destekleyen paylaşımlarda bulunuyor. Arnavutluk Milli Takımı’nın son oynadığı karşılaşmadan önce attığı vlog ve tribünlerden attığı fotoğraf internette paylaşım ve beğeni rekorları kırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir